Güvenlik sistemleri

Güvenlik sistemleri


Güvenlik sistemleri, kameralı kapı diafonları, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri pazarlamasını ve garantili olarak kurulumlarını yapmaktayız. Konutunuzun ve sevdiklerinizin en güvenli ve ekonomik muhafızları kameralı güvenlik sistemleridir.

Kameralı güvenlik sistemleri

Kameralı güvenlik sistemleri sayesinde gece gündüz farketmeden konutunuzun çevresinde ve dahili bölümlerindeki tüm gelişmeleri takip edebilir veya gerekli ekipmanları ilave ederek kayıt altına alabilirsiniz. Uygun yerlere yerleştirilmiş gece görüşlü kameralarla kötü niyetli kişilerin dikkatini çekmeden onları takip ve teşhis edebilirsiniz. Amaca yönelik diğer güvenlik sistemleri sayesinde de farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Örneğin cam sensörleri sayesinde pencerelerinizin, kapı sensörleri sayesinde de kapılarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Haraket sensörleri ve titreşim sensörler kullanarak istenmeyen misafirleri kontrol altında tutabilirsiniz. Bunlardan başka yangın alarmı ve duman alarmı sayesinde yangınları daha başlamadan farkederek tedbir alabilir veya bu sistemlere bağlı bir elektronik merkezi yönetim birimi sayesinde bağlı sistemleri anında devreye sokarak daha başlangıçta otomatik söndürme sağlayabilirsiniz. Gizli kameralar kullanarak çalışanlarınızın performansını kontrol edebilir, iş yerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Kapalı devre kamera TV sistemleri yani CCTV sistemler önceleri deneysel kullanım alanları bulsada günümüzde genellikle güvenlik amacıyla kurulur. Bir CCTV sistemi CCTV kameralar, lensler, dijital kayıt cihazı, monitörlerden ve kullanım amacına göre oluşturulmuş bir bilgisayar yazılımından oluşur. CCTV sisteminin en büyük özelliği görüntülerin zamana paralel olarak kaydedilmesidir. Başlıca kullanım alanları güvenlik ve suçla mücadele, trafik izleme, taşımacılıkta güvenlik, konut güvenliği, okul güvenliği, hastane güvenliği, endüstri güvenliği ve üretim güvenliği olarak sayılabilir.
Kısaca CCTV Kamera görüntü kayıt sistemleri sayesinde günümüzde ciddi oranda güvenlik sorunlarının önüne geçilmektedir. İhtiyaca ve şartlara göre iyi seçilmiş, iyi konumlandırılmış kamera gurubu ve bağlı bir kayıt sistemi ile çevrenizde olup bitene hakim olabilir geriye dönük görüntülere ulaşabilirsiniz.

Firmamız güvenlik sistemi taleplerinize ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerinde analizler yaparak çalışmaya başlar, gerekli sistem projelendirilir ve müşterimize sunulur. Proje üzerinde gerekli görülen son değişiklikler yapıldıktan sonra sistem fiyatlandırılır ve anlaşma sağlandıktan sonra uygulamaya geçilerek kısa zamanda çalışır vaziyette teslim edilir.

Suadiye Elektrik olarak müşterilerimize en verimli ve ekonomik güvenlik sistemlerini teklif ederek garantili olarak kurulumunu yapmaktayız. Güvenlik sistemleri konusunda karar vermeden lütfen önce bize danışınız.