Suadiye Elektrik » Suadiye Elektrik » 0532 715 4340
Suadiye Elektrik Tıkla Hemen Ara » 0532 715 4340


Elektrik malzemesi satışı yanında uzaktan kumanda, kulaklık, cep telefonu şarj cihazları, şarjlı piller gibi elektronik ürünlerde stoklarımız arasındadır. Tüm ürünlerimiz kalite belgeli, can ve mal güvenliğinizi tehlikeye düşürmeyen uzun ömürlü ürünlerdir.

Kaliteli elektrik malzemesi satışı

Elektrik fişi, elektrik prizi, elektrik anahtarı, çatal fiş, lamba duyu, elektrik uzatma kablosu, otomatik sigorta, elektrik kaçak akım rölesi, lamba ve kablo gibi elektrik malzemelerinin kaliteleri can ve mal emniyeti açısından çok önemlidir. Elektrik donanımında tereddütsüz olarak kaliteli malzeme kullanmak uzun zaman içinde çok daha ucuza gelecektir. Uygun metal malzemeden yapılmamış kontaklara sahip priz, fiş, anahtar ve lamba duyu gibi malzemeler işlev sırasında kıvılcımlar çıkarırlar veya tam temas sağlamadıklarından aşırı ısınırlar. Bu durum yangın tehlikesi yarattığı gibi çalıştırdığı cihazların arıza yapmalarına da yol açabilir. Elektronik cihazları kendi anahtarlarından kapadıktan sonra fişten çekmek her zaman iyi bir yöntemdir. Aynı şekilde fırın ve ütü gibi yüksek akım çeken ev aletlerini üzerlerideki anahtarları kapalıyken fişe taktıktan sonra anahtarı açıp aleti kullanmak ve işiniz bittiğinde yine cihazın anahtarını kapadıktan sonra fişi çekmekte yarar vardır. Bu şekilde davranarak fişi prize takarken oluşabilecek kıvılcımların malzemelerin ömürlerini kısaltmalarını önlemiş olursunuz. Elektronik cihazların da fişten açılıp kapatılması bu kıvılcımlar sebebiyle onların arızalanmalarına yol açtığı unutulmamalıdır. Fişleri prizden çıkarırken bir elinizle prize bastırırken diğer elinizle fişi kablosundan çekerek değil, gövdesinden tutarak çekip çıkartınız. Sık kullandığınız cihazların kablolarını kullanmadığınız zamanlarda sıkı sıkı rulolar haline getirmeden dağınık bırakınız. Özellikle zaten narin yapıya sahip kulaklıkları bu şekilde kullanınız. Bu alışkanlıkla kabloların ömürlerini uzatmış olursunuz.
Suadiye Elektrik elektrik malzemesi satışı yanında muadil uzaktan kumanda, kulaklık, cep telefonu şarj cihazları, şarjlı piller gibi elektronik tabanlı ürünlerin de satışını yapmaktadır. Kullandığınız uzaktan kumandalarda ve diğer pilli aletlerde şarjlı piller kullanarak ekonomi yapmış olacağınız gibi çevre korumaya da destek vereceğinizi unutmayınız.

Suadiye Elektrik olarak müşterilerimize en sağlıklı elektrik arıza servisi hizmetini sunan firmamız  kaliteli elektrik malzemesi ve elektronik ekipman satış hizmeti de vermektedir.